FANDOM


Володар Вікі — це веб-енциклопедія й водночас найбільша україномовна вікі-спільнота за всесвітом «Оверлорд», де кожен може створити, доповнити чи обговорити будь-що. Ми — спілка людей, які збирають інформацію про персонажів, місця, події та інші елементи всесвіту «Оверлорд», опублікованими редакторами у формі статей. Якщо ви маєте бажання чи хочете приєднатися до нас, просто додайте свою статтю, відредагуйте, доповніть або почніть обговорення будь-чого! Дізнайтеся про переваги вікі, а також про її можливості й технології, та починайте редагувати прямо зараз. Ми завжди раді новим редакторам, дописувачам й користувачам!

Команда вікі


Про насСтиль статейПолітика та керівні принципиНеобхідні статтіДовідкаШаблони

Про «Оверлорд»

У 2126 році вийшла масова багатокористувацька онлайн гра з повним зануренням (англ. Dive Massively Multiplayer Online Role Playing Game) або DMMO-RPG під назвою Іґґдрасілль. Вона надає гравцеві надзвичайні можливості високої взаємодії з ігровим світом, що виділяє її серед усіх інших DMMO-RPG. Через 12 років після увімкнення ігрових серверів, компанія-розробник оголосила про їх відключення. У грі існує гільдія Айнз Оал Ґоун (яп. アインズ・ウール・ゴウン Айндзу У:ру Ґоун, Ainz Ooal Gown), яка колись складалася з 41 гравця й вважалася однією з найсильніших гільдій в грі (займала 9 місце з понад 800 гільдій, але на момент відключення серверів знизилася до 29 місця). Зараз залишилося тільки 4 гравці, решта 37 назавжди покинули гру. З цих 4 тільки один, голова гільдії вищий ліч на ім'я Момонґа, продовжує грати та підтримувати стан Великої Гробниці Назарік. В день закриття гри він запрошує колишніх членів гільдії в останній раз відвідати гру, на заклик відгукнувся лише один член гільдії. Момонґа засмучений тим, що прийшла лише одна людина, але він розуміє, що в його друзів за грою з'явилося реальне життя і не дивлячись на все це він давно для себе вирішив, що залишиться в грі до самого її кінця.

Ось-ось сервера буде відключено, але Момонґа все ще залишається в грі й не може вийти, навіть після відключення серверів. Через деякий час він виявив, що неігрові персонажі ожили, вони вже не керуються командами меню, реагують на звуки, рухи, світ навколо, мають свої думки й мислення, а біографія та характер повністю збігається з колишнім описом персонажів. Світ навколо Великої Гробниці Назарік теж змінився, це був більше не Іґґдрасілль. У світі працює вся магія й є різні монстри зі світу Іґґдрасілль. Сам Момонґа розуміє, що тепер він є лічем. А ось кнопки вийти з гри вже немає. Момонґа збирається дізнатися чи потрави хтось з гравців Іґґдрасілль до нового світу. Він змінює ім'я на Айнз Оал Ґоун, щоб інші гравці змогли дізнатися про нього й приймається вивчати новий світ.

Наша мета
Головна мета нашої вікі-спільноти — мати 1500 статей. Залишилося написати 1498.
0
2100
Україномовні вікі-спільноти за цією тематикою
Ukrainian Animanga Portal Template Aang Український портал
Українські вікі-спільноти аніманґи

Аватар ВікіАніманґапедіяClannad WikiFairy Tail WikiВікі Ван ПісТедаспедіяMass Effect ВікіВікі OreGairuПокемон ВікіВікі SlayersHigh School DxD WikiRe:Zero Wiki

Додати вікі Нові вікі Активність WAM

Шукаєте інші вікі-спільноти аніманґи? Тоді вам на Вікі Спільноти або Аніманґапедію

Аніманґапедія
Fandom logo

Стисла статистика
  • 2 статей від 4 листопада 2018 року
  • 15 зображень завантажено
  • 287 редагувань зроблено
  • 73 сторінок має вікі
  • 1 адміністраторів активно
  • 1 редакторів активно
Твіттер
Офіційні вікі-партнери
Атака титанів Вікі (логотип)
Mass Effect Вікі (логотип)
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.